0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Australia
A-League
Brisbane Roar FC
۱
۱
Adelaide United FC
Finished
۱۲:۱۵
World
Friendly Club Matches
SC Freiburg
۱
۲
FC Luzern
inprogress
۱۶:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۱
۰
Empoli
inprogress
۱۵:۳۰
FC Zurich
۱
۱
FC Dornbirn
inprogress
۱۶:۳۰
Viktoria Koln 1904
۱
۱
Karlsruher SC
Finished
۱۵:۳۰
SC Paderborn 07
۱
۰
Hannover 96
Finished
۱۴:۳۰
GKS 71 Tychy
۱
۵
KS Ruch Chorzow
Finished
۱۳:۳۰
FC Metz
۱
۵
A.J. Auxerre
Finished
۱۳:۳۰
MFK Karvina
۱
۱
MSK Zilina
Finished
۱۴:۳۰
FC Groningen
۱
۱
Cambuur Leeuwarden
inprogress
۱۵:۳۰
Angers SCO
۱
۱
Union St.-Gilloise
inprogress
۱۶:۳۰
Legia Warsaw II
۲
۰
Stomil Olsztyn
Finished
۱۴:۳۰
Tottenham Hotspur
۳
۰
Motherwell
inprogress
۱۶:۳۰
Bologna F.C.
۳
۰
SV Kapfenberg
inprogress
۱۶:۳۰
Giresunspor
۳
۵
Kayserispor
Finished
۱۵:۳۰
Armenia
Premier League
FC Ararat-Armenia
۱
۰
Lernayin Artsakh FC
Finished
۱۵:۳۰
Pyunik Yerevan
-
-
FC Urartu Banants Yerevan
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
India
Indian Super League
Hyderabad FC
-
-
East Bengal FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
China
Super League
Cangzhou Mighty Lions FC
۱
۰
Wuhan Yangtze River
Finished
۱۴:۳۰
Wuhan Three Towns
۱
۱
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۵:۰۰
Shanghai Shenhua
۱
۲
Dalian Aerbing Yifang FC
Finished
۱۵:۰۰
Guatemala
Liga Nacional
CSD Municipal
۰
۱
Antigua Guatemala
Finished
۰۵:۳۰
Costa Rica
Copa Costa Rica
CS Herediano
۱
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۵:۳۰
Azerbaijan
Azerbaijan Cup
Sabayil FK
۱
۰
Sabah
inprogress
۱۶:۳۰
Kapaz
۱
۲
PFK Turan Tovuz
Finished
۱۳:۳۰
Indonesia
Liga 1
RANS Nusantara
۱
۱
PS TIRA-Persikabo
Finished
۱۱:۴۵
PSIS Semarang
۲
۴
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۴:۴۵
Uganda
Premier League
Wakiso Giants FC
۲
۳
Busoga United FC
Finished
۱۴:۳۰
Kampala City
۱
۰
Express SC
inprogress
۱۶:۳۰
Czech Republic
Tipsport Liga
FK Mlada Boleslav
۲
۲
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۳:۰۰
Prostejov
۱
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Paulista Women
Ferroviaria (W)
۴
۴
Palmeiras (W)
Finished
۰۴:۰۰
World
Friendly International Matches
Malaysia
۳
۰
Cambodia
inprogress
۱۶:۳۰
Oman
Professional League
AL Musannah
۱
۱
Al Nahda
Finished
۱۸:۰۰
Al Suwaiq
۰
۰
Bahla Club
inprogress
۱۶:۱۰
Al Nasr SCSC
۰
۰
Al Seeb
inprogress
۱۶:۳۵
Argentina
Torneo Regional Amateur
San Lorenzo Ullum
۱
۰
San Martin de San Juan Reserves
Finished
۰۰:۲۳
Israel
Liga Bet North
MS Shefaram
۲
۲
Hapoel Ironi Arraba
inprogress
۱۶:۰۰
Kiryat Yam
۲
۱
Ironi Bnei Kabul
Finished
۱۴:۴۵
Algeria
U19 League
ES Ben Aknoun U19
۲
۰
USM Alger U19
Finished
۱۱:۳۰
Israel
Liga Alef South
Maccabi Shaarayim
۱
۲
Shimshon Tel Aviv
Finished
۱۴:۱۵
Hapoel Herzeliya
۱
۰
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۴:۳۰
Holon Yermiyahu
۲
۲
Maccabi Herzliya
Finished
۱۴:۱۰
Thailand
Thai League 2
Kasetsart
۰
۱
Suphanburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Egypt
Division 2
Al Qanah
۰
۰
Telecom Egypt
inprogress
۱۶:۰۰
El Terasanah
۱
۰
Suez Montakhab
inprogress
۱۶:۰۰
El Entag El Harby
۰
۳
Kahraba Ismailia
inprogress
۱۶:۰۰
FC Porto Suez
۱
۰
El Sharqia Dokhan
inprogress
۱۶:۰۰
El Alameen
۱
۱
Wady Degla
inprogress
۱۶:۰۰
Al Nasr Cairo
۰
۰
El Sekka El Hadid SC
inprogress
۱۶:۰۰
Mostaqbal Watan Club
۰
۱
Petrojet
inprogress
۱۶:۰۰
FC Masr (ZED)
۱
۰
El Obour SC
inprogress
۱۶:۰۰
Israel
Liga Alef North
Hapoel Migdal Haemeq
۳
۳
Hapoel Qalansawe
Finished
۱۴:۳۰
Ironi Nescher
۰
۲
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۴:۳۰
Tzeirei Kfar Kana
۱
۰
Hapoel Kaukab
Finished
۱۳:۳۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
-
-
MS Tzeirey Taibe
inprogress
۱۵:۳۰
Israel
National League U19
Hapoel Nof Hagalil U19
۵
۱
Tzeirei Kafr Kanna U19
Finished
۱۱:۰۰
Algeria
U21 League 2
NRB Teleghma U21
۱
۱
CA Batna U21
Finished
۱۳:۳۰
MO Constantine U21
۱
۰
JS Bordj Menaiel U21
Finished
۱۳:۳۰
USM El Harrach U21
۱
۰
AS Ain M'lila U21
Finished
۱۳:۳۰
USM Annaba U21
۱
۲
US Souf U21
Finished
۱۳:۳۰
MC El Eulma U21
۳
۰
Hamra Annaba U21
Finished
۱۳:۳۰
North Macedonia
Second League
FK Vardar Skopje
۲
۰
FK Kozuf Gevgelija
Finished
۱۵:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Iraklis 1908 FC
۱
۰
Veria FC
inprogress
۱۶:۴۵
India
Delhi Senior Division
CISF
۳
۰
National United SC
Finished
۰۹:۴۵
Garhwal Diamond FC
۰
۳
Ahbab FC
Finished
۱۲:۳۰
Israel
Liga Bet South
Maccabi Stars Ramla
۰
۴
Agudat Sport Nordia Jerusalem
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
۰
۵
Beitar Petah Tikva
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Hod Hasharon Irony
۲
۲
Ironi Beit Dagan
Finished
۱۴:۰۰
Bnei Jaffa Ortodoxim
۰
۰
Hapoel Ganey Tikva
inprogress
۱۴:۰۰
Beitar Ramat Gan
۲
۱
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Irony Netivot
۴
۰
Hapoel Ironi Gedera
Finished
۱۱:۳۰
FC Hapoel Bnei Ashdod
۰
۱
Hapoel Ashkelon
Finished
۱۴:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al-Najaf
۰
۲
Karbala FC
inprogress
۱۶:۴۵
Al Diwaniya
۰
۳
Al Quwa/Jawiya
Finished
۱۴:۳۰
Duhok
۰
۰
Al-Karkh
inprogress
۱۶:۴۵
Newroz SC
۱
۲
Al Kahrabaa Club
Finished
۱۴:۳۰
Algeria
Ligue 2
USM Annaba
-
-
US Souf
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
JSM Skikda
-
-
AS Khroub
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
USM El Harrach
-
-
AS Ain M'lila
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
MC El Eulma
-
-
Hamra Annaba
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
MO Constantine
-
-
JS Bordj Menaiel
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
RB Ouargla
-
-
E Sour El-Ghozlane
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
IB Khemis El Khechna
-
-
US Chaouia
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Lebanon
Premier League
Al Hikma Beirut
۲
۳
Al Ahed
inprogress
۱۵:۴۵
Algeria
League Women
Afak Relizane (W)
۳
۰
FC Bejaia (W)
Finished
۱۱:۳۰
JF Khroub (W)
۷
۰
Guelma (W)
Finished
۱۳:۳۰
Kenya
Super League
Coastal Heroes
۰
۲
Mara Sugar FC
Finished
۱۳:۳۰
Shabana FC
۱
۰
SS Assad
inprogress
۱۵:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Deportivo Walter Ferreti
۱
۱
Diriangen FC
Finished
۰۳:۳۰
New Zealand
National League Women
Eastern Suburbs (W)
۳
۲
Western Springs (W)
Finished
۱۰:۰۰
Oman
1st Division
Fanja
۰
۳
Al Wahda Sur
inprogress
۱۶:۰۵
England
Premier League Cup U21
Arsenal U21
-
-
Burnley U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Crystal Palace U21
۰
۰
Sheffield Utd U21
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Campionato Primavera 3
Palermo U19
۳
۰
Gubbio U19
inprogress
۱۶:۳۰
Egypt
Premier League Women
Delphi SC (W)
۱
۰
Al Maamoura (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Wadi Degla (W)
۳
۰
Al Tayaran (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Bangladesh
Premier League
Bashundhara Kings
۳
۰
Azampur FC Uttara
Finished
۱۲:۰۰
Sheikh Jamal
۲
۲
Rahmatgonj MFS
Finished
۱۲:۰۰
Abahani Limited
۱
۱
Fortis Limited
Finished
۱۲:۰۰
Algeria
U21 League 1
IB Khemis El Khechna U21
۱
۱
Chaouia U21
Finished
۱۳:۳۰
JSM Skikda U21
۱
۲
AS Khroub U21
Finished
۱۳:۳۰
IRB Ouargla U21
۰
۰
E Sour El Ghozlane U21
Finished
۱۳:۳۰
India
Super Division Bangalore
Roots FC
۵
۱
Young Challengers
Finished
۱۲:۰۰
FC Agniputhra
۲
۴
Friends United Bangalore
Finished
۱۴:۰۰
Germany
Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
-
-
Drochtersen / Assel
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Bangladesh
League Women
Dhaka Rangers FC (W)
۲
۰
Farashganj SC (W)
Finished
۱۲:۳۰