Persian
English
Kurdish
FA
ورود به حساب کاربری
ثبت نام
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
0
ورود به حساب کاربری
ثبت نام
FA
Persian
English
Kurdish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
انفجار ورژن ۲
انفجار رویال (بازی جدید)
پوپ
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
فرم پیش بینی
سیستم
تومان
0
تومان
0
در صورت تغییر ضریب فرم پیش بینی ثبت شود
پاک کردن
شرطبندی
ورزش ها
فوتبال
(۶۰۵)
بسکتبال
(۹۴)
والیبال
(۴۵)
تنیس
(۵۶)
بیسبال
(۳۱)
هاکی روی یخ
(۱۴)
هندبال
(۴۹)
فلوربال
(۵)
فوتبال آمریکایی
(۲)
پینگ پونگ
(۱۱۰)
کریکت
(۳)
دارت
(۵)
فوتسال
(۷)
بدمینتون
(۱)
لیگ آف لجندز (League of Legend)
(۲)
بازی دوتا
(۳)
بازی کالاف دیوتی
(۱)
روز ها
یک شنبه
دوشنبه
Europe
TT Elite Series
میزبان
مساوی
میهمان
Slawomir Dosz
-
Kapron Lukasz
۱۵:۵۵
...
...
...
Bartlomiej Mleczko
-
Lukasz Pietraszko
۱۶:۳۵
...
...
...
Amirreza Abbasi
-
Filip Mlynarski
۱۶:۴۵
...
...
...
Kapron Lukasz
-
Miastowski Maksymilian
۱۷:۰۵
...
...
...
Adrian Eliasz
-
Bartlomiej Mleczko
۱۷:۲۰
...
...
...
Slawomir Dosz
-
Amirreza Abbasi
۱۷:۳۰
...
...
...
Murawski Daniel
-
Lukasz Pietraszko
۱۷:۴۵
...
...
...
Maruszak Piotr
-
Bartlomiej Mleczko
۱۸:۱۰
...
...
...
Kapron Lukasz
-
Amirreza Abbasi
۱۸:۲۰
...
...
...
Adrian Eliasz
-
Murawski Daniel
۱۸:۳۰
...
...
...
Amirreza Abbasi
-
Miastowski Maksymilian
۱۹:۵۵
...
...
...
Adrian Eliasz
-
Lukasz Pietraszko
۲۰:۰۵
...
...
...
Filip Mlynarski
-
Krystian Kolodziej
۲۱:۰۵
...
...
...
Lukasz Pietraszko
-
Mateusz Burkacki
۲۱:۲۵
...
...
...
Lukasz Jarocki
-
Karol Wisniewski
۲۱:۳۰
...
...
...
Mateusz Burkacki
-
Przemyslaw Korzec
۲۲:۱۰
...
...
...
Russia
Liga Pro
میزبان
مساوی
میهمان
Ilia Izvolskii
-
Alexandr Kononenko
۱۶:۰۰
...
...
...
Mikhail Cheklin
-
Artem Denisov
۱۶:۱۵
...
...
...
Nikita Mareev
-
Andrei Borisov
۱۶:۳۰
...
...
...
Vladimir Klimentev
-
Mareychev Sergey
۱۶:۳۰
...
...
...
Eduard Golovachev
-
Ivan Bukhtiyarov
۱۶:۴۵
...
...
...
Kirill Serov
-
Mikhail Taltykin
۱۷:۰۰
...
...
...
Andrey Lavrov
-
Evgeniy Danilov
۱۷:۰۰
...
...
...
Alexandr Kononenko
-
Vladimir Klimentev
۱۷:۰۰
...
...
...
Evgeny Glazun
-
Eduard Golovachev
۱۷:۱۵
...
...
...
Artem Denisov
-
Bogachev Alexey
۱۷:۱۵
...
...
...
Andrei Borisov
-
Kirill Serov
۱۷:۳۰
...
...
...
Ivan Bukhtiyarov
-
Stanislav Mescheryakov
۱۷:۴۵
...
...
...
Mikhail Taltykin
-
Nikita Mareev
۱۸:۰۰
...
...
...
Evgeniy Danilov
-
Mikhail Biserov
۱۸:۰۰
...
...
...
Ilia Izvolskii
-
Vladimir Klimentev
۱۸:۰۰
...
...
...
Stanislav Mescheryakov
-
Eduard Golovachev
۱۸:۱۵
...
...
...
Mikhail Cheklin
-
Bogachev Alexey
۱۸:۱۵
...
...
...
Nikita Mareev
-
Kirill Serov
۱۸:۳۰
...
...
...
Evgeny Glazun
-
Ivan Bukhtiyarov
۱۸:۴۵
...
...
...
Artem Denisov
-
Vladislav Fedorov
۱۸:۴۵
...
...
...
Andrei Borisov
-
Mikhail Taltykin
۱۹:۰۰
...
...
...
Aleksandr Ivanovich Frolov
-
Fyodor Panfilov
۲۰:۰۰
...
...
...
Tyinchtyik Turabekov
-
Ivan Moshkov
۲۰:۱۵
...
...
...
Aleksandr Kruglov
-
Anton Sokolov
۲۰:۱۵
...
...
...
Andrei Borisov
-
Stanislav Andreev
۲۰:۳۰
...
...
...
Ivan Pandur
-
Roman Zelenskii
۲۰:۳۰
...
...
...
Denis Komarov
-
Alexander Chenstov
۲۰:۳۰
...
...
...
Dmitri Razinkov
-
Daniil Mikheev
۲۰:۴۵
...
...
...
Vadim Batalov
-
Murzakmatov Ernist
۲۰:۴۵
...
...
...
Vladimir Nemashkalo
-
Robert Agababyan
۲۱:۰۰
...
...
...
Aleksey Lobanov
-
Oleg Popov
۲۱:۰۰
...
...
...
Ivan Moshkov
-
Dmitri Razinkov
۲۱:۱۵
...
...
...
Anton Sokolov
-
Vadim Batalov
۲۱:۱۵
...
...
...
Roman Zelenskii
-
Aleksey Lobanov
۲۱:۳۰
...
...
...
Alexander Chenstov
-
Aleksandr Ivanovich Frolov
۲۱:۳۰
...
...
...
Murzakmatov Ernist
-
Aleksandr Kruglov
۲۱:۴۵
...
...
...
Oleg Popov
-
Ivan Pandur
۲۲:۰۰
...
...
...
Aleksandr Ivanovich Frolov
-
Denis Komarov
۲۲:۰۰
...
...
...
Tyinchtyik Turabekov
-
Dmitri Razinkov
۲۲:۱۵
...
...
...
Aleksandr Kruglov
-
Vadim Batalov
۲۲:۱۵
...
...
...
Andrei Borisov
-
Vladimir Nemashkalo
۲۲:۳۰
...
...
...
Ivan Pandur
-
Aleksey Lobanov
۲۲:۳۰
...
...
...
Fyodor Panfilov
-
Alexander Chenstov
۲۲:۳۰
...
...
...
Ivan Moshkov
-
Daniil Mikheev
۲۲:۴۵
...
...
...
Anton Sokolov
-
Murzakmatov Ernist
۲۲:۴۵
...
...
...
Roman Zelenskii
-
Oleg Popov
۲۳:۰۰
...
...
...
Czech Republic
Pro League
میزبان
مساوی
میهمان
Jiri Louda
-
Vladislav Hampejs
۱۶:۰۰
...
...
...
Kamil Novak
-
Plachy Jiri
۱۶:۰۰
...
...
...
Jiri Beranek
-
Ales Ruzicka
۱۶:۰۰
...
...
...
Ivan Jemelka
-
Svatoslav Stempen
۱۶:۰۰
...
...
...
Milan Longin
-
Milan Regner
۱۷:۳۰
...
...
...
Jan Mecl Jr.
-
Martin Huk
۱۷:۳۰
...
...
...
Martin Pavliska
-
Richard Macura
۱۷:۳۰
...
...
...
Dominik Lengal
-
Tomas Bartik
۱۷:۳۰
...
...
...
Michal Zobac
-
Dan Volhejn
۱۸:۰۰
...
...
...
Jan Steffan
-
Dmitro Parhomenko
۱۸:۰۰
...
...
...
Adam Brazda
-
Jaroslav Cerny
۱۸:۰۰
...
...
...
Karel Baros
-
Jan Przybyla
۱۸:۰۰
...
...
...
Tomas Bartik
-
Michal Zobac
۱۸:۳۰
...
...
...
Milan Regner
-
Jan Steffan
۱۸:۳۰
...
...
...
Richard Macura
-
Karel Baros
۱۸:۳۰
...
...
...
Martin Huk
-
Adam Brazda
۱۸:۳۰
...
...
...
Jaroslav Cerny
-
Jan Mecl Jr.
۱۹:۰۰
...
...
...
Dmitro Parhomenko
-
Milan Longin
۱۹:۰۰
...
...
...
Jan Przybyla
-
Martin Pavliska
۱۹:۰۰
...
...
...
Dan Volhejn
-
Dominik Lengal
۱۹:۰۰
...
...
...
Dominik Lengal
-
Michal Zobac
۱۹:۳۰
...
...
...
Martin Pavliska
-
Karel Baros
۱۹:۳۰
...
...
...
Jan Mecl Jr.
-
Adam Brazda
۱۹:۳۰
...
...
...
Milan Longin
-
Jan Steffan
۱۹:۳۰
...
...
...
Martin Huk
-
Jaroslav Cerny
۲۰:۰۰
...
...
...
Richard Macura
-
Jan Przybyla
۲۰:۰۰
...
...
...
Milan Regner
-
Dmitro Parhomenko
۲۰:۰۰
...
...
...
Tomas Bartik
-
Dan Volhejn
۲۰:۰۰
...
...
...
Josef Rossler
-
Radek Limbursky
۲۱:۳۰
...
...
...
Turek Tomas
-
Rostyslav Kliucuk
۲۱:۳۰
...
...
...
Milan Urban
-
Frantisek Just
۲۱:۳۰
...
...
...
Dalibor Kolek
-
Petr Radim
۲۱:۳۰
...
...
...
Michal Vedmoch
-
Tomas Navrat
۲۲:۰۰
...
...
...
Karel Hons
-
Vladimir Stanek
۲۲:۰۰
...
...
...
Martin Huk
-
Jiri Ruzicka
۲۲:۰۰
...
...
...
Adam Brazda
-
Patrik Pycha
۲۲:۰۰
...
...
...
Radek Limbursky
-
Karel Hons
۲۲:۳۰
...
...
...
Rostyslav Kliucuk
-
Martin Huk
۲۲:۳۰
...
...
...
Petr Radim
-
Michal Vedmoch
۲۲:۳۰
...
...
...
Frantisek Just
-
Adam Brazda
۲۲:۳۰
...
...
...
Patrik Pycha
-
Milan Urban
۲۳:۰۰
...
...
...
Vladimir Stanek
-
Josef Rossler
۲۳:۰۰
...
...
...
Jiri Ruzicka
-
Turek Tomas
۲۳:۰۰
...
...
...
Tomas Navrat
-
Dalibor Kolek
۲۳:۰۰
...
...
...
Josef Rossler
-
Karel Hons
۲۳:۳۰
...
...
...
Turek Tomas
-
Martin Huk
۲۳:۳۰
...
...
...
Milan Urban
-
Adam Brazda
۲۳:۳۰
...
...
...
Dalibor Kolek
-
Michal Vedmoch
۲۳:۳۰
...
...
...