Persian
English
Kurdish
FA
ورود به حساب کاربری
ثبت نام
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
0
ورود به حساب کاربری
ثبت نام
FA
Persian
English
Kurdish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
انفجار ورژن ۲
انفجار رویال (بازی جدید)
پوپ
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
فرم پیش بینی
سیستم
تومان
0
تومان
0
در صورت تغییر ضریب فرم پیش بینی ثبت شود
پاک کردن
شرطبندی
ورزش ها
فوتبال
(۲۸۰)
بسکتبال
(۵۴)
والیبال
(۳۵)
تنیس
(۵۶)
بیسبال
(۴)
هاکی روی یخ
(۸)
هندبال
(۴۴)
پینگ پونگ
(۱۰۱)
کریکت
(۳)
دارت
(۱۶)
بلیارد
(۳)
فوتسال
(۱۱)
بدمینتون
(۲۷)
اسکواش
(۶)
لیگ آف لجندز (League of Legend)
(۱)
بازی دوتا
(۳)
بازی کالاف دیوتی
(۱)
روز ها
جمعه
شنبه
یک شنبه
Russia
Liga Pro
میزبان
مساوی
میهمان
Anatoly Batalov
-
Stanislav Kaplan
۱۷:۴۵
...
...
...
Yuriy Krivenkiy
-
Orlov Oleg
۱۸:۰۰
...
...
...
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
-
Grigorii Zhukov
۱۸:۰۰
...
...
...
Stanislav Kaplan
-
Dmitrii Pishchuk
۱۸:۱۵
...
...
...
Alexander Kolmin
-
Andrey Yakovlev
۱۸:۳۰
...
...
...
Grigorii Zhukov
-
Igor Abelmasov
۱۸:۳۰
...
...
...
Igor Matveev
-
Anatoly Batalov
۱۸:۴۵
...
...
...
Vasilevskiy Kirill
-
Yuri Dvornichenko
۱۸:۴۵
...
...
...
Oleg Kutuzov
-
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱۹:۰۰
...
...
...
Aleksandr Kruglov
-
Sergey Kuzmin
۲۰:۰۰
...
...
...
Denis Ivanov
-
Kuznetsov Alexey
۲۰:۱۵
...
...
...
Kirill Puzankov
-
Alexander Chenstov
۲۰:۱۵
...
...
...
Aleksey Shershnev
-
Mikhail Gusev
۲۰:۳۰
...
...
...
Taras Kononenko
-
Anton Skoblov
۲۰:۳۰
...
...
...
Alexander Zhelubenkov
-
Aleksandr Ivanovich Frolov
۲۰:۳۵
...
...
...
Ivan Soldatov
-
Ivan Afanasiyev
۲۰:۴۵
...
...
...
Evgeny Grishaev
-
Sergey Martyukhin
۲۱:۰۰
...
...
...
Sergey Kuzmin
-
Aleksey Shershnev
۲۱:۰۰
...
...
...
Kuznetsov Alexey
-
Ivan Soldatov
۲۱:۱۵
...
...
...
Alexander Chenstov
-
Alexander Zhelubenkov
۲۱:۱۵
...
...
...
Mikhail Gusev
-
Aleksandr Kruglov
۲۱:۳۰
...
...
...
Fedor Chernoskulov
-
Evgeny Grishaev
۲۱:۳۰
...
...
...
Aleksandr Ivanovich Frolov
-
Kirill Puzankov
۲۱:۳۵
...
...
...
Ivan Afanasiyev
-
Denis Ivanov
۲۱:۴۵
...
...
...
Aleksandr Kruglov
-
Aleksey Shershnev
۲۲:۰۰
...
...
...
Andrei Khanevskii
-
Taras Kononenko
۲۲:۰۰
...
...
...
Kirill Puzankov
-
Alexander Zhelubenkov
۲۲:۱۵
...
...
...
Ilya Konashkov
-
Evgeny Grishaev
۲۲:۳۰
...
...
...
Sergey Kuzmin
-
Mikhail Gusev
۲۲:۳۰
...
...
...
Alexander Chenstov
-
Aleksandr Ivanovich Frolov
۲۲:۳۵
...
...
...
Kuznetsov Alexey
-
Ivan Afanasiyev
۲۲:۴۵
...
...
...
Fedor Chernoskulov
-
Sergey Martyukhin
۲۳:۰۰
...
...
...
Anton Skoblov
-
Andrei Khanevskii
۲۳:۰۰
...
...
...
Europe
TT Elite Series
میزبان
مساوی
میهمان
Adrian Spychala
-
Krystian Kolodziej
۱۷:۴۵
...
...
...
Szymon Kolasa
-
Bartosz Czerwinski
۱۷:۵۵
...
...
...
Krzysztof Kapik
-
Karol Wisniewski
۱۸:۱۰
...
...
...
Frantisek Krcil
-
Adrian Spychala
۱۸:۳۰
...
...
...
Josef Braun
-
Szymon Kolasa
۱۸:۴۰
...
...
...
Krystian Kolodziej
-
Miroslav Sklensky
۱۸:۵۵
...
...
...
Bartosz Czerwinski
-
Miastowski Maksymilian
۱۹:۰۵
...
...
...
Krzysztof Kapik
-
Adrian Spychala
۱۹:۲۰
...
...
...
Daniel Bak
-
Szymon Kolasa
۱۹:۳۰
...
...
...
Karol Wisniewski
-
Miroslav Sklensky
۱۹:۴۵
...
...
...
Mateusz Golebiowski
-
Miastowski Maksymilian
۱۹:۵۵
...
...
...
Frantisek Krcil
-
Krystian Kolodziej
۲۰:۰۵
...
...
...
Josef Braun
-
Bartosz Czerwinski
۲۰:۱۵
...
...
...
Kacper Slawinski
-
Fomin Yurij
۲۰:۴۰
...
...
...
Kapron Lukasz
-
Aleksander Lilien
۲۱:۰۰
...
...
...
Mariusz Koczyba
-
Tomasz Lojtek
۲۱:۰۵
...
...
...
Mateusz Burkacki
-
Przemyslaw Korzec
۲۱:۳۰
...
...
...
David Marek
-
Krystian Kolodziej
۲۱:۵۰
...
...
...
Kacper Slawinski
-
Mariusz Koczyba
۲۱:۵۵
...
...
...
Kapron Lukasz
-
Karol Wisniewski
۲۲:۱۵
...
...
...
Przemyslaw Korzec
-
Fomin Yurij
۲۲:۲۰
...
...
...
Krystian Kolodziej
-
Aleksander Lilien
۲۲:۴۰
...
...
...
Mateusz Burkacki
-
Tomasz Lojtek
۲۲:۴۵
...
...
...
Mariusz Koczyba
-
Fomin Yurij
۲۳:۰۵
...
...
...
Karol Wisniewski
-
Aleksander Lilien
۲۳:۲۵
...
...
...
Kacper Slawinski
-
Mateusz Burkacki
۲۳:۳۰
...
...
...
Kapron Lukasz
-
David Marek
۲۳:۵۰
...
...
...
Przemyslaw Korzec
-
Tomasz Lojtek
۲۳:۵۵
...
...
...
Czech Republic
Pro League
میزبان
مساوی
میهمان
Jaroslav Bernat
-
Jiri Machart
۱۸:۰۰
...
...
...
Vlastimil Svatos
-
Jan Brozek Snr
۱۸:۰۰
...
...
...
Jonas Rak
-
Antonin Baros
۱۸:۰۰
...
...
...
Martin Zizka
-
Jiri Pechacek
۱۸:۰۰
...
...
...
Martin Nypl
-
Vlastimil Svatos
۱۸:۳۰
...
...
...
Ludek Pelikan
-
Martin Zizka
۱۸:۳۰
...
...
...
Radomir Revay
-
Jonas Rak
۱۸:۳۰
...
...
...
Jan Brozek Snr
-
Martin Bohac
۱۹:۰۰
...
...
...
Jiri Machart
-
Petr Holik
۱۹:۰۰
...
...
...
Antonin Baros
-
Miroslav Janca
۱۹:۰۰
...
...
...
Jiri Pechacek
-
Miroslav Nechas
۱۹:۰۰
...
...
...
Martin Bohac
-
Vlastimil Svatos
۱۹:۳۰
...
...
...
Petr Holik
-
Jaroslav Bernat
۱۹:۳۰
...
...
...
Miroslav Nechas
-
Martin Zizka
۱۹:۳۰
...
...
...
Miroslav Janca
-
Jonas Rak
۱۹:۳۰
...
...
...
Martin Nypl
-
Jan Brozek Snr
۲۰:۰۰
...
...
...
Slavomir Kollner
-
Jiri Machart
۲۰:۰۰
...
...
...
Ludek Pelikan
-
Jiri Pechacek
۲۰:۰۰
...
...
...
Radomir Revay
-
Antonin Baros
۲۰:۰۰
...
...
...
Petr Monik
-
Jiri Machart
۲۱:۰۰
...
...
...
Koubek Vojtech
-
Ondrej Novak
۲۱:۳۰
...
...
...
Jakub Hradecky
-
Tonar Lukas
۲۱:۳۰
...
...
...
Pavel Wawrosz
-
Petr Vicherek
۲۱:۳۰
...
...
...
Martin Cvecek
-
Radim Jaros
۲۱:۳۰
...
...
...
Tomas Postelt
-
Turek Tomas
۲۲:۰۰
...
...
...
Jaroslav Bresky
-
Vladimir Postelt
۲۲:۰۰
...
...
...
Marek Cejka
-
Tomas Pelikan
۲۲:۰۰
...
...
...
Miroslav Janca
-
Martin Biolek
۲۲:۰۰
...
...
...
Ondrej Novak
-
Tomas Postelt
۲۲:۳۰
...
...
...
Petr Vicherek
-
Miroslav Janca
۲۲:۳۰
...
...
...
Tonar Lukas
-
Jaroslav Bresky
۲۲:۳۰
...
...
...
Radim Jaros
-
Marek Cejka
۲۲:۳۰
...
...
...
Turek Tomas
-
Koubek Vojtech
۲۳:۰۰
...
...
...
Martin Biolek
-
Pavel Wawrosz
۲۳:۰۰
...
...
...
Tomas Pelikan
-
Martin Cvecek
۲۳:۰۰
...
...
...
Vladimir Postelt
-
Jakub Hradecky
۲۳:۰۰
...
...
...
Martin Cvecek
-
Marek Cejka
۲۳:۳۰
...
...
...
Koubek Vojtech
-
Tomas Postelt
۲۳:۳۰
...
...
...
Jakub Hradecky
-
Jaroslav Bresky
۲۳:۳۰
...
...
...
Pavel Wawrosz
-
Miroslav Janca
۲۳:۳۰
...
...
...